Classic Line

Řešení pro asistované koupání, které naplňuje potřeby všech úrovní mobility.

Celý popis

Dle cenové nabídky

Nezávazná poptávka

Nová vana Classic Line 2 je součástí kompletního řešení pro asistované koupání, které přispívá k větší pohodě a bezpečí klientů i ošetřujícího personálu. Hygienický systém je kompatibilní s mobilními i koupelovými zvedáky Arjo a umožňuje koupel klientů s různou úrovní funkční mobility.

Myslíme na spolehlivost a bezpečnost
Vana Classic Line 2 má řadu bezpečnostních prvků pro zajištění uvolňující a bezpečné koupele pro klienty. Zahrnují trojitou ochranu proti opaření, displej s teplotou vody, nouzové zastavení a spuštění a zámek ovládacího panelu. Tento systém osobní hygieny zahrnuje volitelný integrovaný systém dezinfekce a systematické oplachování vodou, které pomáhá chránit klienta před křížovou infekcí.

Zesílené prospěšné účinky
Design s nádechem domáckosti může pomoci vytvořit pohodlné a důvěrně známé prostředí. K celkově příjemnému zážitku z koupání mohou přispět i volitelné prvky, např. AirSpa™.

Umožňuje použití jedním ošetřovatelem
Vana Classic Line 2, která je kompatibilní s mobilními a koupelnovými zvedáky Arjo, umožňuje, aby jeden pečovatel zajistil optimální koupel pro klienty s různou úrovní funkční mobility. Možnost výškového nastavení vany zajišťuje, aby ošetřující personál mohl provádět koupel klienta v ergonomické a bezpečné pracovní poloze a mohl se plně soustředit na péči o něj.