Nocospray

Přístroj pro plošnou dezinfekci je díky použití peroxidu vodíku a komplexu iontů stříbra prokazatelně efektivní proti bakteriím, virům, houbám a...

Celý popis

Cena od 84 970 Kč

Nezávazná poptávka

Přístroj pro plošnou dezinfekci je díky použití peroxidu vodíku a komplexu iontů stříbra prokazatelně efektivní proti bakteriím, virům, houbám a zároveň také proti koronaviru. Koronavirus je citlivý na H2O2 a mnohem více reaguje na dezinfekční prostředky než jiné viry.

Nocospray je velmi lehký (6 kg) a jednoduchý na obsluhu. Vystačí k ošetření až 1000 m3 prostoru.


 Při dezinfekci jsou použity nealergenní prostředky, které nepředstavují riziko pro životní prostředí ani pro člověka. Vzhledem k tomu, že se jedná o prostředek na bázi peroxidu vodíku a neobsahuje kyselinu peroctovou, snadno se rozkládá na vodu a kyslík, takže ošetření je bez zápachu a zcela biologicky rozložitelné. Validováno v souladu s několika normami, včetně normy NF T 72281 (2014).

Bez servisních prohlídek

Státní ústav pro kontrolu léčiv vydal k přístroji Nocospray stanovisko, že se nejedná o zdravotnický prostředek. Nocospray je určen k dezinfekci prostředí a žádné preventivní, diagnostické, terapeutické nebo kompenzační účinky u něj nejsou proklamovány. Z tohoto důvodu nepotřebuje přístroj Nocospray žádné servisní prohlídky ani kontroly. 
 

Vlastnosti přístroje Nocospray

Dezinfekce vzduchu i povrchů
Účinnost virucidní, baktericidní, fungicidní, sporicidní
Účinnost proti COVID-19 ano
Šetrné k lidskému zdraví ano
Šetrné k životnímu prostředí ano
Hmotnost přístroje 5,9 kg
Přepravní hmotnost 8,6 kg
Kompatibilní balení 1 l
Velikost mlžných částic přibližně 5 μm
Dekontaminační poměr od 1 ml/m³
Napájecí napětí 230 V mono
Kmitočet napětí 50 až 60 Hz
Výkon 1 000 W

Délka trvání rozptylu

50 m³ 03:00 min
100 m³ 06:00 min

Přípravky k přístroji Nocospray

PŘÍPRAVKY K DEZINFEKCI
NOCOLYSE Přípravek na bázi 6% peroxidu vodíku s koloidem dusičnanu stříbrného (30 ppm). Je vhodný pro pravidelnou dezinfekci. Prokazatelné baktericidní, virucidní, sporicidní a fungicidní účinky. Nocolyse je dodáván s neutrální nebo mátovou vůní. Vyrobeno dle normy NF T 72281 (2014).
NOCOLYSE ONE SHOT Přípravek na bázi 12% peroxidu vodíku s koloidem dusičnanu stříbrného (30 ppm). Je vhodný pro nárazovou dezinfekci (při kontaminaci apod.). Má prokazatelné baktericidní, virucidní, sporicidní a fungicidní účinky. Vyrobeno dle normy NF T 72281 (2014).
NOCOLYSE FOOD Přípravek na bázi 7,9% peroxidu vodíku pro použití v potravinářském průmyslu bez oplachu. Má prokazatelné baktericidní, virucidní, sporicidní a fungicidní účinky. Dodáván s neutrální vůní. Vyrobeno dle normy NF T 72 281 (2014).
NOCODOR Přípravek na bázi 6% peroxidu vodíku s koloidem dusičnanu stříbrného (30 ppm) a příměsí esenciálních olejů. Má prokazatelné baktericidní, virucidní, sporicidní a fungicidní účinky. Je účinný vůči zápachům organického či bakteriálního původu – z tabáku, moči, odpadu, průmyslu atd. Vyrobeno dle normy NF T 72281 (2014).
PŘÍPRAVEK K ODSTRANĚNÍ ZÁPACHU
OXYDOR Oxydor je deodorant pro odstranění organického i anorganického zápachu. Efektivní například proti pachu moči, cigaretového kouře, pachu zvířat a průmyslového zápachu. Obsahuje esenciální oleje, je netoxický a bezpečný.
PŘÍPRAVKY K HUBENÍ HMYZU
OXYPY

Přípravek proti létajícímu a lezoucímu hmyzu. Prokázaná účinnost proti švábům, mouchám, komárům, svrabu a roztočům. Účinnou látkou je pyrethrin, Permethrin v kombinaci s piperonyl butoxidem. Přípravek je netoxický, bezpečný a stálý. Ochrana až 4 týdny.

OXYPY+

Oxypy+ je přípravek proti létajícímu a lezoucímu hmyzu. Prokázaná účinnost proti švábům, mouchám, komárům, svrabu a roztočům a štěnicím. Účinnou látkou je pyrethrin, S-Methoprene v kombinaci s piperonyl butoxidem. Přípravek je netoxický, bezpečný a stálý.